z kategorii Kryptowaluty

Zestawienie kryptowalut z miliarderami. Która z Kim?

2363
Zestawienie kryptowalut z miliarderami. Która z Kim?

Dziś Bitcoin przekroczył kolejną granicę, jest już wart $7400, a łączna kapitalizacja rynkowa wszystkich kryptowalut zmierza do ponad $200 miliardów. Są to liczby, które zapierają dech w piersiach, dlatego zdecydowaliśmy się na porównanie kapitalizacji kryptowaluty z kimś bardziej znanym…

z najbogatszymi ludźmi w Stanach Zjednoczonych.

Bitcoin vs Jeffrey Preston Bezos

Jeffrey Preston Bezos (Amazon) w trakcie dwóch ostatnich dekad przekształcił miejsce przeznaczone do handlu książkami w globalne imperium e-commerce, co sprawiło, że stał się jednym z najbogatszych ludzi na świecie.

Natomiast Bitcoin po ostatnim hard forku i obietnicy Grupy CME, która chce wprowadzić handel kontraktami terminowymi na Bitcoina, spowodowało, że jego wartość cały czas rośnie.

Bitcoin vs. Jeffrey Preston Bezos

Ethereum vs Elon Musk

Wielu uważa Elona Muska (Tesla) za głównego wizjonera naszych czasów. Jego główne projekty to elektryczne samochody, komercyjne loty w kosmos, przemieszczanie się między miastami w specjalnych tunelach próżniowych, a żeby rozładować korki w mieście Musk proponuje nam budowę sieci tuneli pod miastem, za pomocą których przejazd z jednego końca miasta na drugi, zajmie nam tylko kilka minut. Jego projekty są zauważane i doceniane, dlatego akcje Tesli w ostatnim czasie wzrosły o kilkadziesiąt procent, a na liście Forbsa Musk wspiął się jeszcze wyżej.

Mimo to, druga pod względem kaptalizacji kryptowaluta, Ethereum - przewyższa całkowity kapitał Elona Muska.

George Soros vs Bitcoin Cash

George Soros (finansista) zanim zarobił swoją fortunę, trwało to kilkadziesiąt lat. Bitcoin Cash zdołał osiągnąć trochę więcej w trzy miesiące.

Bitcoin Cash vs. George Soros

Litecoin vs Donald Trump

Donald Trump (prezydent Stanów Zjednoczonych) znajduje się na ósmym miejscu listy światowych miliarderów. Żeby właściwie zobrazować wielkość jego majątku, przypominamy, że jest jeszcze większy niż kapitalizacja piątej największej kryptowaluty na świecie.

Litecoin vs. Donald Trump

Rynek kryptowalutowy vs Najbogatsi ludzie na naszej planecie

Gdybyśmy zsumowali majątki najbogatszych ludzi z pierwszej setki listy Forbesa, wartość ta byłaby wyrażona w trylionach. Rynek kryptowalutowy jeszcze nie osiągnął takich wartości. Teraz jego kapitalizacja jest wyższa niż kilka stanów zbudowanych dzięki szybkiemu rozwojowi sfery technologicznej.

Rynek kryptowalutowy vs Najbogatsi ludzie na naszej planecie