Bezpieczeństwo środków

Bezpieczeństwo środków

Inwestowanie pieniędzy online na giełdzie za pośrednictwem niepewnych brokerów internetowych może wiązać się z ryzykiem zewnętrznego i wewnętrznego naruszenia bezpieczeństwa środków i funduszy. Stawiając na bezpieczną i uczciwą platformę handlową, jaką jest AvaTrade, zyskujesz pełne zabezpieczenie swoich transakcji i inwestycji. Postaw na bezpieczeństwo i wybierz sprawdzonego brokera internetowego.

Podczas inwestowania dużych kwot przez Internet dobrze mieć pewność, że wykorzystywana platforma handlowa jest uczciwa. W AvaTrade uznajemy bezpieczeństwo środków klientów za podstawową z wartość naszej firmy.

Zaangażowani w bezpieczeństwo Twoich funduszy

Inwestowanie dużych pieniędzy online jeszcze nigdy nie było tak bezpieczne. Każdego dnia dajemy z siebie wszystko, aby Twoje środki chroniły najnowocześniejsze technologie i wykwalifikowani specjaliści. Za nienaruszalność Twoich funduszy odpowiada sztab ekspertów AvaTrade. Dzięki temu możemy zagwarantować Ci bezpieczny trading online na globalnych giełdach oraz handel na wszystkich rynkach finansowych i kapitałowych.

Sprawdź, jak chronimy naszych klientów

  • 256-bitowe szyfrowanie SSL na całej platformie AvaTrade;
  • osadzona pieczęć tożsamości True-Site;
  • witryna AvaTrade spełnia wymagania standardu WebTrust, określonego przez American Institute of Certified Public Accountants;
  • witryna AvaTrade wykorzystuje technologię McAfee Secure (HackerSafe), aby zapobiec oszustwom związanym z kartami kredytowymi i kradzieżą tożsamości.

Wydzielone rachunki klientów

Zgodnie z obowiązującymi w Europie regulacjami finansowymi spółka Ava Capital Markets Ltd, spółka zależna od grupy w UE, przechowuje środki klientów na wydzielonych rachunkach. Takie postępowanie gwarantuje, że aktywa klientów są zupełnie oddzielone od zasobów grupy AvaTrade.

Całość środków klientów jest wpłacana i przechowywana w europejskich bankach o świetnej reputacji (pieniądze polskich Klientów wpłacane i przechowywane są w Danske Bank A/S S.A oddział w Polsce, ul.Emilii Plater 28, 00-688 Warszawa). Ponadto rachunki klientów grupy AvaTrade przechodzą okresowo audyty wykonywane przez firmę Grant Thornton UK LLP.

Filar 3 - ujawnianie informacji

Aby poznać szczegółowe informacje na temat kapitału firmy AvaTrade, jej ekspozycji na ryzyka i procesów oceny ryzyka, można zwrócić się z prośbą o dane ujawniane zgodnie z Filarem 3, kontaktując się z nami pod poniższym adresem:

Centrum Finansowe AvaTrade
Five Lamps Place
Amiens Street
Dublin 1
Irlandia

Masz jakieś pytania?