Informacje

Informacje

AvaTrade to wszechstronny broker online. Oddziały AvaTrade prężnie rozwijają się w ponad 150 krajach. AvaTrade istnieje od 2006 roku i dostarczamy instrumenty finansowe umożliwiające inwestowanie na giełdzie przez Internet ponad 200 000 handlowcom z całego świata.

Nieprzerwanie od 2006 roku AvaTrade jest pionierem wśród innowacyjnych brokerów internetowych działających na każdym rynku finansowym i kapitałowym. Firma jest wspólnym przedsięwzięciem specjalistów finansowych oraz ekspertów handlu online, dla których trading to coś więcej, niż handel akcjami, czy ropą. Celem protagonistów AvaTrade było stworzenie kompleksowej oferty inwestowania internetowego i stanie się najlepszym brokerem online.

Filary wartości AvaTrade

Poznaj podejście AvaTrade do tradingu. Filary wartości AvaTrade determinują naszą misję, jaką jest dostarczanie wyłącznie najlepszych informacji  i warunków do inwestowania na giełdzie przez Internet na każdym rynku finansowym i kapitałowym. Swoich klientów i partnerów AvaTrade traktuje z należytym szacunkiem, a jej działania zorientowane są na pięć poniższych wartości:

  • Uczciwość i bezstronność
  • Zapewnianie bezpieczeństwa funduszy klientów
  • Pewność i gwarancja wypłacalności brokera
  • Estymacja i dywersyfikacja działań
  • Nieustanny rozwój i innowacyjność

Dlaczego AvaTrade?

Wybierz sprawdzonego brokera online i zyskaj kompleksową obsługę i komplementarne produkty oraz usługi. AvaTrade dba o dobro swoich klientów, oferując swoje doświadczenie i wiedzę. Uczy, rozwija oraz edukuje swoich partnerów i handlowców. Postaw na świadome inwestowanie pieniędzy online z AvaTrade.

Poznaj AvaTrade

Zaczynając od niewielkiej irlandzkiej firmy brokerskiej, AvaTrade dzięki ponad 11-letniej intensywnej pracy weszło na rynki globalne, stając się dla tysięcy inwestorów najlepszym brokerem online, świadcząc usługi na wszystkich kluczowych rynkach finansowych i kapitałowych ponad dwudziestu tysiącom zarejestrowanych klientów z całego świata, obsługując ponad 2 miliony transakcji na miesiąc. Całkowity miesięczny wolumen transakcyjny przekracza $60 miliardów.

AvaTrade to broker, któremu możesz zaufać. Co wyróżnia AvaTrade spośród branży tradingowej i finansowej? Wyjątkowe podejście do klienta oraz solidne wsparcie finansowe. Doskonała obsługa klienta, która jest dostępna w wielu językach przez 24 godziny na dobę. AvaTrade dostarcza bogaty wybór platform, usług i instrumentów finansowych kreujących optymalne środowisko dla graczy o każdym stopniu zaawansowania. Bogata oferta AvaTrade daje możliwość inwestowania w pełne spektrum instrumentów finansowych. AvaTrade proponuje handel między innymi: akcjami, złotem, ropą, inwestycje na rynku Forex, obrót kryptowalutami, kompletne zestawy szkoleniowe i materiały edukacyjne.

AvaTrade to międzynarodowa firma posiadająca regionalne biura i centra sprzedażowe w: Paryżu, Dublinie, Mediolanie, Tokio i Sydney. Nasza siedziba administracyjna znajduje się w Dublinie.

Bez względu na to, czy jesteś początkującym graczem, czy ekspertem, AvaTrade oferuje Ci łatwo dostosowujące się platformy i usługi. AvaTrade zapewnia idealne połączenie prostoty i zaawansowanych możliwości. Ta praca została doceniona. Od 2006 roku zdobyliśmy aż 9 branżowych nagród.

Dołącz do tysięcy partnerów i klientów AvaTrade i zacznij uprawiać traiding świadomie. Kliknij, aby rozpocząć.

Masz jakieś pytania?