Informacje

Informacje

AvaTrade to wszechstronny broker online. Nasze oddziały prężnie rozwijają się w ponad 150 krajach. Istniejemy od 2006 roku i dostarczamy instrumenty finansowe umożliwiające inwestowanie na giełdzie przez Internet ponad 200 handlowcom z całego świata.

Nieprzerwanie od 2006 roku AvaTrade jest pionierem wśród innowacyjnych brokerów internetowych działających na każdym rynku finansowym i rynku kapitałowym. Firma jest wspólnym przedsięwzięciem specjalistów finansowych oraz ekspertów handlu online, dla których trading to coś więcej, niż handel akcjami, czy ropą. Celem protagonistów AvaTrade było wytworzenie kompleksowej oferty inwestowania internetowego i stanie się najlepszym brokerem online.

Filary wartości AvaTrade

Poznaj nasze podejście do tradingu. Filary wartości AvaTrade determinują naszą misję, jaką jest dostarczanie wyłącznie najlepszych informacji  i warunków do inwestowania na giełdzie przez Internet na każdym rynku finansowym i kapitałowym. Naszych klientów i partnerów traktujemy z należytym szacunkiem, a nasze działania zorientowane są wedle pięciu poniższych wartości.

  • Uczciwość i bezstronność
  • Zapewnianie bezpieczeństwa funduszy klientów
  • Pewność i gwarancja wypłacalności brokera
  • Estymacja i dywersyfikacja działań
  • Nieustanny rozwój i innowacyjność

Dlaczego AvaTrade?

Wybierz sprawdzonego brokera online i zyskaj kompleksową obsługę i komplementarne produkty oraz usługi. Dbamy o dobro naszych klientów, oferując swoje doświadczenie i wiedzę. Uczymy, rozwijamy i edukujemy naszych partnerów i handlowców. Postaw na świadome inwestowanie pieniędzy online z AvaTrade.

Poznaj AvaTrade

Zaczynając od niewielkiej irlandzkiej firmy brokerskiej, AvaTrade dzięki ponad 10-letniej intensywnej pracy weszło na rynki globalne, stając się dla tysięcy inwestorów najlepszym brokerem online, świadcząc usługi na wszystkich kluczowych rynkach finansowych i kapitałowych ponad dwudziestu tysiącom zarejestrowanych klientów z całego świata, obsługując ponad 2 miliony transakcji na miesiąc. Całkowity miesięczny wolumen transakcyjny przekracza $60 miliardów.

AvaTrade to broker, któremu możesz zaufać. Co nas wyróżnia spośród branży tradingowej i finansowej? Wyjątkowe podejście do klienta oraz solidne wsparcie finansowe. Doskonała obsługa klienta, dostępna w wielu językach przez 24 godziny na dobę. AvaTrade dostarcza bogaty wybór platform, usług i instrumentów finansowych kreujących optymalne środowisko dla graczy o każdym stopniu zaawansowania. Bogata oferta AvaTrade daje możliwość inwestowania w pełne spektrum instrumentów finansowych. Proponujemy handel między innymi: akcjami, handel złotem, handel ropą, akcje CFD, inwestycje na giełdzie Forex, obrót krypto-walutą Bitcoin, kompletne zestawy szkoleniowe i materiały edukacyjne.

AvaTrade to międzynarodowa firma posiadająca regionalne biura i centra sprzedażowe w: Paryżu, Dublinie, Mediolanie, Tokio i Sydney. Nasza siedziba administracyjna znajduje się w Dublinie.

Bez względu na to, czy jesteś początkującym graczem, czy ekspertem, oferujemy Ci łatwo dostosowujące się platformy i usługi. AvaTrade zapewnia idealne połączenie prostoty i zaawansowanych możliwości. Nasza praca została doceniona. Od 2006 roku zdobyliśmy aż 9 branżowych nagród.

Dołącz do tysięcy partnerów i klientów AvaTrade i zacznij uprawiać traiding świadomie.  Kliknij, aby rozpocząć.

Masz jakieś pytania?