Regulacje

Regulacje

AvaTrade działa na rynkach kapitałowych i finansowych z całego świata. Poniżej znajdziesz regulacje prawne, które przedstawiają naszą firmę jako wiarygodnego brokera online. Wybierz legalny trading i postaw na wsparcie specjalistów finansowych z ugruntowaną pozycją.

Licencje oraz regulacje

Profil działalności grupy AvaTrade jest uregulowany prawnie na całym świecie. Licencjonowany broker online to gwarancja bezpiecznego inwestowania oraz e-handlu. Dzięki obecności na każdym rynku kapitałowym i finansowym oferujemy kompleksowy zasób instrumentów finansowych i usług. Handel online z AvaTrade to komfort, bezpieczeństwo i jasne zasady. Dzięki spełnianiu rygorystycznych wymogów oraz warunków poszczególnych krajów licencjonujących grupę AvaTrade, jako wiarygodnego brokera online, świadczymy każdy rodzaj usług. Specjalizujemy się w: handlu akcjami, handlu ropą, handlu złotem, kontraktach terminowych, akcjach CFD, funduszach ETF i inwestowaniu na giełdzie Forex. Z nami Twoje fundusze są bezpieczne. Poniżej znajdziesz licencje i regulacje AvaTrade.

Unia Europejska

AvaTrade UE Ltd jest zarejestrowana w Irlandii oraz regulowana przez Centralny Bank Irlandii (numer referencyjny: C53877). Ava Trade UE Ltd jest licencjonowaną firmą inwestycyjną podlegającą Dyrektywie w sprawie rynków instrumentów finansowych (MiFID). MiFID zapewnia regulacje obejmujące usługi inwestycyjne w zasięgu Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Zwiększa on ich wydajność oraz przejrzystość finansową, ponadto chroni klientów usług inwestycyjnych.

Adres biura:
Centrum Finansowe AvaTrade
 Five Lamps Place
Amiens Street
Dublin 1
Irlandia

Australia

Ava Capital Markets Australia Pty Ltd jest licencjonowana w Australii przez Australian Securities & Investments Commission (Numer licencji.: 406684). ASIC kontroluje australijskie spółki, rynki oraz usługi finansowe i jest odpowiedzialny za ich sprawiedliwe i przejrzyste działanie.

Adres biura:
AvaTrade Capital Markets Australia Pty Ltd.
Level 13
2 park street
Sydney NSW 2000
Australia

GUIA REGULATÓRIO ASIC 227

Australijska licencja i przepisy dotyczą tylko mieszkańców Australii.

Międzynarodowy (B.V.I.)

AvaTrade Ltd jest firmą oferującą usługi finansowe, zarejestrowaną na Brytyjkich Wyspach Dziewiczych. Jest ona w pełni licencjonowana oraz regulowana przez British Virgin Islands Financial Services Commission - Komisję Usług Finansowych Brytyjskich Wysp Dziewiczych. B.V.I. Financial Services Comission jest organem nadzorującym autoryzowanie oraz licencjonowanie firm oraz osób prywatnych prowadzących usługi finansowe.

Adres biura:
Euro American Trust Building
PO Box 3483
Road Town, Tortola
BVI

Japonia

Ava Trade Japan K.K. w Japonii jest licencjonowana oraz kontrolowana przez Financial Services Agency (numer licencji: 1662), the Financial Futures Association of Japan (License No.: 1574).

Adres biura:
Ava Trade Japan K.K.
Minatoku Akasaka 2-18-1
Akasaka Hillside Building (4th Floor)
Tokyo
Japan

Afryka Południowa

W 2016 r. AvaTrade stała się częścią rynku południowoafrykańskiego pod nazwą Ava Capital Markets Pty Ltd. Regulowana przez Financial Services Board (FSB) (Komisji Usług Finansowych) – nr licencji FSP – 45984.

Biuro południowoafrykańskie jest jedenastym biurem międzynarodowym AvaTrade, trzy z nich otwarto od początku 2015 r. Wejście AvaTrade do Afryki Południowej jest oznaką rozwoju i ruchu w dobrym kierunku.

Masz jakieś pytania?