screens
Pobierz darmowy raport który wprowadzi Cię w świat indeksów
Serdecznie zapraszamy do lektury naszego opracowania, w którym opisaliśmy najistotniejsze informacje związane z rynkiem giełdowym, zobrazujemy w jaki sposób zmieniają się ceny grupy wyselekcjonowanych spółek w określonym czasie. Ufamy, że poniższy e-book przygotowany przez naszych specjalistów pozwoli lepiej zrozumieć obecny obraz indeksu, który w istotny sposób wpływa na zachowanie inwestorów.

Co znajdziesz w naszym opracowaniu?

Indeks DAX30 na rynku finansowym

Zaprezentujemy bieżące trendy i nowości, którymi żyją globalne rynki finansowe. Przybliżymy istotę indeksu DAX30 , mechanizmy jego funkcjonowania.

Jak Powstał Indeks DAX30? Geneza DAX30.

Początki indeksu DAX30 stanowią podstawę do zrozumienia funkcjonowania największych i najbardziej liczących się spółek na giełdach. Za pomocą indeksu DAX30 możliwa jest analiza poziomu koniunktury lub stanu konkretnego sektora przedsiębiorstw. Indeks DAX30 Stanowi również punkt odniesienia dla oceny efektywności inwestowania.

Indeks giełdowy ułatwia podjęcie decyzji

Czy wiesz, że indeksy giełdowe mogą pomóc Ci podjąć decyzję o zakupie lub sprzedaży akcji na giełdzie? Indeks DAX30 wymaga od spółek, które stanowią jego część, by spełniały określone kryteria, dlatego ich skład często ulega zmianie.


Liczby mówią same za siebie

653

pobranych naszych e-Booków

ipad

Komentarze

Jeśli chcesz być na bieżąco i cały czas rozwijać swoją wiedzę na temat najważniejszych indeksów giełdowych, skorzystaj z naszego opracowania, z naszej wiedzy i obserwacji rynku – stań się ekspertem!

Pobierz raport