Netflix ebook
Pobierz darmowy raport który wprowadzi Cię w przyszłość telewizji i inwestycji.
Zespół AvaTrade przygotował staranne opracowanie najnowszego instrumentem inwestycyjnego na naszej platformie.

Opracowanie zawiera historię powstania spółki Netflix, jej wzlotów i upadków, IPO oraz jak sobie radziła na przestrzeni lat pod względem kapitalizacji rynkowej i przychodów. Zobacz jak zarabiać na akcjach spółki, która jest przyszłością dla telewizji.
Od 2 stycznia do 1 czerwca br. akcje wzrosły o 83,99%

Co znajdziesz w naszym opracowaniu?

Netflix – działa poprzez media strumieniowe

To nowoczesna usługa oglądania programów telewizyjnych i dokumentalnych, filmów i innych informacji na urządzeniach podłączonych do Internetu. Zobacz jak to działa.

Historia powstania spółki Netflix

Kto jest twórcą firmy, która dostarcza rozrywki ludziom w ponad 190 krajach na świecie? Dlaczego usługa przesyłania strumieniowego zdobyła tak ogromną popularność i jest uważana za nową erę telewizji?

Netflix już jest na naszej platformie!

Spółka jest notowana na giełdzie Nasdaq, jej wartość rynkowa to ponad 100 miliardów dolarów i według analityków będzie rosnąć. Te oraz inne interesujące dane finansowe znajdziesz w naszym opracowaniu. Twoje decyzje dotycząca inwestycji w Netflix dzięki temu będą świadome. Sprawdź, jak zarabia się na oglądaniu telewizji.


Liczby mówią same za siebie

135

pobranych naszych e-Booków

ipad

Jeśli chcesz być na bieżąco i cały czas rozwijać swoją wiedzę i umiejętności na temat najważniejszych spółek giełdowych, między innymi na temat Netflixa – koniecznie skorzystaj z naszego opracowania, wiedzy, doświadczenia i stań się ekspertem!

Pobierz raport