Warszawski Klub Golfowy łączy siły z brokerem AvaTrade Polska

Inwestycje i golf

sport dla elity

Odbierz pakiet
Najlepsi w Polsce

Najlepsi w Polsce

Stań się częścią najlepszego klubu golfowego w Polsce. Skorzystaj z profesjonalnych kursów golfa i zostań członkiem oficjalnego centrum PGA Polska National Practice Center.
Opieka trenerów pga

Opieka trenerów pga

Wykwalifikowani, doświadczeni trenerzy PGA sprawią, że jakość Twojej gry stanie na zupełnie nowym poziomie. Uzyskaj indywidualnie dopasowane plany treningowe i pozostań w formie.
Graj na największym obiekcie golfowym

Graj na największym obiekcie golfowym

Wszystkie treningi mają miejsce w obiekcie PGA Polska National Practice Center, który wyposażony jest we wszystko, czego potrzebujesz do komfortowej i kompleksowej gry w golfa.
Zorientuj się na cel

Zorientuj się na cel

Trenując zgodnie z naszymi planami treningowymi i wykwalifikowaną kadrą, będziesz w stanie metodycznie podnosić swoją poprzeczkę, nieustannie poprawiając jakość swojej gry.

Wybierz mądrze i zrób pierwszy krok.

To, jak dobry będziesz, w znacznej mierze uzależnione jest od Twoich pierwszych wyborów. Wybór klubu golfowego to początek Twojej sportowej kariery. Zacznij trenować pod okiem najlepszych i oczekuj najlepszych rezultatów. Podobnie jak w sporcie, powodzenie w tradingu również związane jest z nawiązaniem współpracy z rzetelnym i wiarygodnym brokerem, takim jak AvaTrade.

Postaw na luksus. Jesteś tego wart.

Świat golfa i inwestowania od dziesiątek lat, nieustannie się przeplatają. Środowisko golfistów i inwestorów to półzamknięta grupa tworzona przez elitarne jednostki. Wejdź w świat luksusu i rozsmakuj się w nim.

5 KROKÓW DO SUKCESU NA PRZYKŁADZIE GOLFA

Golf club infographic
Krok 1
TO TRUDNIEJSZE NIŻ MYŚLAŁEŚ, ALE TO WŁAŚNIE JEST DOBRE
Często spotykając na swojej drodze profesjonalnych traderów myślimy, że to co robią jest łatwe. Nie jest. W tradingu jak i golfie, potrzebne będzie Ci czas, cierpliwość i praktyka.
Krok 2
TRZEBA MIEĆ STRATEGIĘ
Wielu profesjonalnych golfistów takich jak m.in. Jack Nicklaus, na samym początku starają się poznać układ kursu, pozycję dziur oraz odkryć potencjalne problemy, to samo dotyczy tradingu.
Krok 3
ZRÓB TO CO ZAMIERZAŁEŚ ZROBIĆ
Wielu najlepszych graczy na czele z Tigerem Woodsem czy Rory McDonaldem, skupiają się na kursie i mniejszej liczbie uderzeń. Dlatego potrzebują oni pomocy w postaci caddies. Osoby, które należą do świata tradingu, też potrzebują najlepszego narzędzia. Dlatego właśnie my będziemy Twoim „caddy platformą”, 24/5.
Krok 4
MUSISZ LICZYĆ SIĘ Z NIEBEZPIECZEŃSTWEM
Żaden golfista nie powiedział, że gra idealną rundę. Z biegiem czasu można usłyszeć, że najlepsze czego mogą się spodziewać to runda najmniejszych błędów. Najważniejsze powinno być skupienie się na celu, do którego dążysz.
Krok 5
NAWET JEŻELI ZACZYNASZ POWOLI, SKOŃCZ MOCNO
Wielu graczy zaczyna się oblewać potem, jednak po paru dołkach odnajdują swój rytm. W tradingu jest tak samo, ale tylko dlatego, że początek może nie iść dość płynnie. Dlatego my w AvaTrade Polska pomożemy Ci pozostać w grze i znaleźć sposób na silne zakończenie.
Golf ball

Dołącz do najlepszych – wybierz brokera AvaTrade Polska i pierwszy warszawski klub golfowy

W skład pakietu wchodzi

 
Golf club card trigger 1 Trening w First Warsaw National Golf Academy
Golf club card package
Golf club card trigger 2 Największy cykl turniejów dla początkujących w Polsce
Golf club card trigger 3 Akademia golfa - 4 kursy X 90 min.
Golf club card trigger 4 Licencja golfowa
Golf club card trigger 5 Firmowa koszulka w prezencie
Golf club card package
Regulowany broker

Regulowany broker

+ 250 Instrumentów finansowych

+ 250 Instrumentów finansowych

Codzienny przegląd rynkowy

Codzienny przegląd rynkowy

Zajęcia edukacyjne

Zajęcia edukacyjne

Darmowe E-Booki

Darmowe E-Booki

Wsparcie 24/5

Wsparcie 24/5

Dołącz do najlepszych – wybierz brokera AvaTrade Polska i Pierwszy Warszawski Klub Golfowy